Odkryłam sklep TIGER / I discovered the shop TIGER

By | 2/03/2016 04:12:00 PM 16 comments
Musiałam na szybkiego napisać tego posta. Obecnie przebywam z rodzinką w Toruniu, niby nic, a jednak....
Przyjechaliśmy pokazać szczególnie starszemu dzieciowi piękno tego miasta, a przy okazji posmakować ponownie pysznych pierników :)
Ku mojemu zaskoczeniu na starówce, przy samym pomniku Kopernika odkryłam świetny sklep duńskiej sieci TIGER. Możecie znaleźć ich również w sieci ---> www.tiger-stores.pl


Na zdjęciach możecie zobaczyć co ciekawego zakupiłam u nich. Fakt, że było to również na szybkiego, bo zbliżał się wieczór i maluszek nasz już był śpiący, ale nie omieszkam zajrzeć tam jeszcze raz.
Po pierwsze od dawna chciałam zakupić specjalne druty do warkoczy i ...zakupiłam takie w sieci TIGER . Druty są grubości 3/4/5 mm i są różnych kolorów, co również cieszy oczy.
Wydałam na nie 6,00 pln. Z pewnością sprawdzę je, gdy tylko wrócimy do domu.
Kolejny mój zakup to paczka włóczek. Wydałam na nie 20 pln. W zestawie jest 10 motków włóczki w przepięknych żywych kolorach, może na zdjęciu tego nie widać za bardzo, ale kolory są naprawdę żywe, piękne.
Włóczka to 100% akryl, na druty 3-3,5 mm. Każdy motek ma 10g, a włóczka to Garn Yarn. Na etykiecie przyklejonej do zestawu podana jest informacja o tym, żeby podzielić się swoimi dziełami z tej włóczki i oznaczyć je jako #diytiger

Zrobiłam zdjęcia najnowszej gazetki sklepu TIGER. Możecie na niej zauważyć dużo nawiązań do robótek ręcznych szeroko rozumianych. Jest coś zarówno dla dziewiarek, jak i dla osób szyjących, czy dekorujących.
Ujęła mnie przede wszystkim podręczna maszyna do szycia! Tak, dobrze czytacie podręczna maszyna do szycia :) No po prostu rewelacja!
Spodobały mi się także cztery butelki "na mleko" ze słomkami w koszyczku oraz różne drewniane gry pamięciowe czy planszowe. W TIGERZE znajdziemy także mnóstwo cekinów, wstążek, pomponów, koralików czy pudełek do przechowywania tychże drobiazgów.
Dużo jest również rzeczy dla dzieci czy domu oraz ogrom drobiazgów na nadchodzące Walentynki.
Zobaczcie sami i oceńcie. A może Wy już znacie ten sklep?

Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.Nowszy post Starszy post Strona główna